Ceglany Dom

Sala bankietowa

Sala bankietowa może pomieścić kilkadziesiąt (max 80) osób i połączona jest z oddzielną salą taneczną, która dysponuje
nagłośnieniem.

Sala taneczna / jadalna

Obie sale to doskonałe rozwiązanie żeby zorganizować np. przyjęcie weselne.
W Sali Bankietowej podajemy Państwu poczęstunek , a zabawa odbywa się w Sali tanecznej poniżej. Pozwala to obserwować tańczących gości z góry, jednocześnie nawet głośna muzyka nie przeszkadza w rozmowach rodzinnych i o „starych Polkach”.
Na mniejszą ilość gości można wynająć tyko jedną z sal na zabawę i poczęstunek.
Organizujemy również innego rodzaju imprezy okolicznościowe – Komunie, Chrzciny, spotkania rodzinne lub klasowe po latach itp.
Zapewniamy odpowiednią oprawę i dekoracje. Współpracujemy z bardzo sprawnym DJ-em, tak że możliwa jest też oprawa muzyczna odpowiedzenia do rodzaju spotkania.
Salę bankietowe i taneczną można również łatwo zamienić w salę konferencyjną lub szkoleniową. Posiadamy odpowiedni sprzęt audio-wizualny.

5 pokoi typu studio z aneksami kuchennymi

Pokoje typu studio znajdują się w dawnym stuletnim budynku gospodarczym około 15m od Starego Domu i połączony jest z nim zadaszonym przejściem. Modernizując go staraliśmy się zachować jego rustykalny charakter.
Każdy pokój posiada własny zadaszony taras, a z niego oddzielne wyjście i niewielki aneks kuchenny i łazienkę. Mamy trzy większe pokoje z oddzielnym aneksem sypialnym dla i dwa mniejsze.